Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 14:00

 

Kontakt:

e-mail:info@homeoapteka.pl

tel. 537 290 137

 

Nr konta:

Alior Bank

84 2490 0005 0000 4500 6150 6469

 

images.jpg
 

 

bez_nazwy.png

Cholesterol

Cholesterol - leki homeopatyczne na cholesterol

Cholesterol to tłuszczowy związek, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto pamiętać, że nadmiar tego składniku prowadzi do poważnych chorób. Są to miażdżyca, choroby sercowo-naczyniowe i udar. Wiele osób szuka skutecznych sposobów na wysoki cholesterol. Jednym z nich może być homeopatia. 

Homeopatia - sposób na cholesterol

Wiele osób, które borykają się z problemem wysokiego poziomu cholesterolu decyduje się na rozpoczęcie leczenia homeopatycznego. Są to preparaty, które poprzez posiadanie naturalnych składników, mają korzystny wpływ na układ krążenia i pomagają w obniżeniu cholesterolu. Do takich składników zalicza się ostropest plamisty, pokrzywa i czosnek. Dzięki tym substancjom organizm jest pobudzany do samodzielnego uzdrawiania. 

Leki homeopatyczne na cholesterol - co stosować?

Homeopatia na cholesterol jest używana przez wiele osób, które nie mogą poradzić sobie z tym problemem. Na rynku można zauważyć wiele leków homeopatycznych, które pomagają w zwalczanie podwyższonego cholesterolu. Są to na przykład:

Boiron Lycopodium clavatum - jest stosowany ze względu na swoje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. 

Bonimed Lipobon - zawiera w składzie ekstrakt z karczocha, czerwony ryż, witaminę C i E, niacynę i kwas foliowy. Jest stosowany do obniżenia cholesterolu i poprawy ogólnego zdrowia układu krążenia.

Solgar Olejek czosnkowy - czosnek zawiera związki siarkowe, które mają wpływ na obniżenie cholesterolu. Wyniki badań pokazują, że zawarta allicyna może wpływać na zmniejszanie produkcji cholesterolu w wątrobie i zwiększanie jego wydalania z organizmu.

Homeopatia na podwyższony cholesterol - dawkowanie leku

Dawkowanie leków homeopatycznych na cholesterol może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Nie należy stosować leków na własną rękę. W przypadku podwyższonego cholesterolu należy skontaktować się z lekarzem homeopatą, który zbierze dane i przepisze odpowiednią dawkę leku.