Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 14:00

 

Kontakt:

e-mail:info@homeoapteka.pl

tel. 537 290 137

 

Nr konta:

Alior Bank

84 2490 0005 0000 4500 6150 6469

 

images.jpg
 

 

bez_nazwy.png

Alergia

Alergia - leki homeopatyczne na alergię

Alergia znacznie wpływa na jakość życia osoby chorej. Jej objawy, takie jak kichanie, obrzęk i duszności mogą być bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu. Coraz więcej osób szuka alternatywnych sposobów, które pomogą im poradzić sobie z alergią. Jedną z opcji jest homeopatia.

Katar alergiczny - homeopatia na alergię

Podczas leczenia alergii homeopatią podaje się małe dawki substancji naturalnych, które stymulują samouzdrawianie organizmu. Podawane leki z łatwością łagodzą najczęstsze objawy alergii, takie jak katar, łzawienie oczu, obrzęk i świąd skóry. Lecząc alergię i katar alergiczny homeopatią, poprawia się również ogólny stan zdrowia i wzmacnia się układ odpornościowy. Homeopatia jest bezpieczną metodą leczenia, która nie wykazuje żadnych właściwości ubocznych w połączeniu z innymi lekami. Warto również wiedzieć, że leki homeopatyczne są dobrze tolerowane przez organizm i nie powodują uzależnienia od składników w nich zawartych. 

Lek homeopatyczny na alergię - co wybrać?

Dzisiaj można spotkać wiele leków homeopatycznych, które pomagają w leczeniu objawów alergii. Są to na przykład:

Apis Mellifica - łagodzi objawy alergii, takie jak obrzęk, świąd, łzawienie i swędzenie oczu

Boiron Sulfur - jest skuteczny w przypadku alergii, które powodują silne swędzenie i ból skóry, a także w przypadku takich, które prowadzą do wysypki i zaczerwienienia oczu. 

Homeopatyczny lek na alergię - dawkowanie

Leki na alergię zazwyczaj mają bardzo indywidualne dawkowanie. Wszystko zależy od ogólnego stanu pacjenta, rodzaju alergii i ogólnych objawów. W przypadku leków homeopatycznych na alergię zazwyczaj stosuje się niskie dawki leku, które trzeba przyjmować kilka razy dziennie. Przed przyjęciem leku, należy skontaktować się z lekarzem homeopatą, który ustali indywidualną dawkę. Nie należy przyjmować leków bez konsultacji ze specjalistą, ponieważ ważne jest dobranie odpowiedniego leku, aby szybko i skutecznie pokonać alergię.