Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 14:00

 

Kontakt:

e-mail:info@homeoapteka.pl

tel. 537 290 137

 

Nr konta:

Alior Bank

84 2490 0005 0000 4500 6150 6469

 

images.jpg
 

 

bez_nazwy.png

Boiron China rubra 9 CH 4 g

13.95
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny

Producent: Boiron

Opis produktu Boiron China rubra 9 CH 4 g

Lek ma szerokie działanie terapeutyczne i stosowany jest w leczeniu różnych chorób.

Opis leku uwzględnia wybrane wskazania, w których lek jest stosowany w leczeniu homeopatycznym. Ma on charakter informacyjny i nie zastępuje wizyty lekarskiej ani konsultacji farmaceutycznej.

 
Wybrane wskazania leku:

Bezsenność - współistnieje z nadpobudliwością umysłową, nadwrażliwością skóry i narządów zmysłów. W nocy występują obfite poty podczas snu, splątanie i niespokoje sny (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Gorączka - okresowa gorączka, która charakteryzuje się trójfazowością: okresem dreszczy i zimna, okresem odczuwania intensywnego ciepła i okresem potów z towarzyszącym pragnieniem i osłabieniem (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

- Krwotoki - występują ze znaczną bladością powłok, współistnieją z osłabieniem, szumem w uszach i zawrotami głowy (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

Okres rekonwalescencji - osłabienie po utracie dużej ilości płynów fiziologicznych w przebiegu obłożnych chorób lub po operacji (lek stosowany w potencjach od 5 CH - 15 CH).

Operacje chirurgiczne - lek stosowany po zabiegach przebiegających z dużą utratą krwi lub profilaktycznie przed zabiegiem chirurgicznym.

Osłabienie - występuje osłabienie po znacznej utracie płynów np. po biegunce, wymiotach.

Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego - ostre zapalenie jelit, przebiegające ze wzdęciami i charakteryzujące się wzdęciami całego brzucha, żywą perystaltyką jelit, bólami brzucha, nie zmniejszającymi się ani pod wpływem odbijań, ani po oddaniu gazów jelitowych. Brzuch wykazuje znaczną wrażliwość pod wpływem dotyku. Pogorszenie następuje po posiłkach i po spożyciu mleka, owoców, herbaty, kwaśnych pokarmów, alkoholu (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

Szum w uszach - szum pojawia się na skutek utraty dużej ilości płynów, towarzyszy mu nadwrażliwość na hałas. Szum jest pochodzenia jatrogennego lub przy niskim ciśnieniu (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

 

Kliknij i przeczytaj więcej na temat doboru leku homeopatycznego.

 

Skład.

China rubra 9 CH, laktoza jednowodna, sacharoza.

 

Dawkowanie.

Lek stosowany jest zazwyczaj 2 - 3 x dziennie po 5 granulek ale lekarz lub farmaceuta może ustalić inne dawkowanie.

 

Przeciwwskazania.

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

 

Działanie niepożądane.

Nieznane.

 

Interakcje.

Brak. Lek może być stosowany z innymi lekami homeopatyczymi lub alopatycznymi. 

 

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania.

W związku z obecnością laktozy, lek nie powinien być przyjmowany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją glukozy, niedoborem laktazy czy upośledzonym wchłanianiem glukozy.

W związku z zawartością sacharozy, lek nie powinien być zażywany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją fruktozy, niedoborem sacharozy bądź izomaltazy czy uspośledzonym wchłanieniem glukozy.

 

Producent.

Boiron

 

Sposób zażywania leku jednoskładnikowego.

Kliknij tutaj

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: